SUSITIKIMAS SU KRAŠTO APSAUGOS MINISTRU

 

2015 m. sausio 7 d. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Vilniaus įgulos karininkų ramovėje susitiko su nevyriausybinėmis organizacijomis, padedančiomis stiprinti šalies gynybinius pajėgumus. Susitikimo metu ministras pristatė saugumo situaciją, gynybos finansavimą, krašto apsaugos prioritetus ir kitus saugumo ir gynybos dalykus. Taip pat atsakė į susitikimo dalyvių pateiktus klausimus.

Visuomeninės organizacijos yra susijungusios į Nevyriausybinių organizacijų koordinacinę tarybą (NOKT), padedančią vieningai siekti viešąjį interesą, atstovaujančių institucijų pilietinių, patriotinių, tautinių, lietuvybę puoselėjančių ir skatinančių bei krašto apsaugą visapusiškai remiančių tikslų.

NOKT vienija 26 organizacijos, tokios kaip Karių veteranų asociacija, Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacija, Atlanto sutarties Lietuvos bendrija (LATA), Lietuvos sąjūdis, Lietuvos laisvės kovų sąjūdis, Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga, Lietuvos atsargos karininkų sąjunga, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjunga, Lietuvos šaulių sąjunga, Nepriklausomybės gynėjų sąjunga, Pasieniečių ir Vytautų klubai, Birutiečių draugija ir kitas organizacijos.

 

Gintautas Tamulaitis