Sausumos pajėgų vadas brg. gen. Raimundas Vaikšnoras Žalgirio pergalės parke

Minint Sausumos pajėgų dieną ir Žalgirio mūšio 610-ąsias metines (liepos 15 d. sutampa su Sausumos pajėgų įkūrimu ir Žalgirio mūšio diena) pajėgų vadas brg. gen. Raimundas Vaikšnoras ir geriausi 2020 metų Sausumos pajėgų kariai - mjr. Skomantas Povilionis (KASP 2R), vrš. Algirdas Kuckailis (MPB GV) ir vrš. Vitalijus Panovas (JVIB) Žalgirio pergalės parke pasodino ąžuolą.Minint Sausumos pajėgų dieną ir Žalgirio mūšio 610-ąsias metines (liepos 15 d. sutampa su Sausumos pajėgų įkūrimu ir Žalgirio mūšio diena) pajėgų vadas brg. gen. Raimundas Vaikšnoras ir geriausi 2020 metų Sausumos pajėgų kariai - mjr. Skomantas Povilionis (KASP 2R), vrš. Algirdas Kuckailis (MPB GV) ir vrš. Vitalijus Panovas (JVIB) Žalgirio pergalės parke pasodino ąžuolą.

Parko pirmininkas Gintautas Tamulaitis papasakojo brg. generolui R. Vaikšnorui ir atvykusiems kariams apie parko kūrimo idėją, jos ištakas, pirmuosius savanorius - karius - medelių sodintojus. Parodė parke esančius 1410 m. mūšio pulkų vadų skulptūrinius karvedžių stogastulpius, pasakojo parko perspektyvą apie karinės ir Lietuvos valstybės istorijos įamžinimą parke. Supažindino su besipuikuojančia 1918 m. Lietuvos nepriklausomybės akto signatarų garbei įrengta „1918 m. Vasario 16-osios Signatarų alėja“.

Pasodinus parke kariams Žalgirio mūšio pergalės 610 -ųjų metinių garbei ąžuoliuką, pirmininkas įteikė medelio sodinimo dokumentą – „METRIKĄ“ ir knygelę „Žalgirio pergalės parkas Kauno rajone“, kuriame patalpinta visa informacija apie Žalgirio pergalės parko gyvenimą.

 

Gintautas Tamulaitis